Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'ın genç yıldızına: Santrfor doğmuş, Gerd Müller gibi!
01:56
13 Eylül 2021

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'ın genç yıldızına: Santrfor doğmuş, Gerd Müller gibi!

Süper Lig'de sezonun ilk büyük maçı Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynandı. Deplasmanda Trabzonspor'a konuk olan Cimbom, 2-0 öne geçtiği maçtan 2-2'lik beraberlikle ayrıldı. Galatasaray'ın genç futbolcusu Halil Dervişoğlu, performansıyla maçın parlayan yıldızları arasındaydı. TRT Spor'da karşılaşmayı değerlendiren Rıdvan Dilmen, Hali

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'ın genç yıldızına övgü... Süper Lig'de sezonun ilk büyük maçı Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynandı. Deplasmanda Trabzonspor'a konuk olan Cimbom, 2-0 öne geçtiği maçtan 2-2'lik beraberlikle ayrıldı.

Galatasaray'ın genç futbolcusu Halil Dervişoğlu, performansıyla maçın parlayan yıldızları arasındaydı. TRT Spor'da karşılaşmayı değerlendiren Rıdvan Dilmen, Halil Dervişoğlu'nun performansından övgüyle bahsetti.

1999 doğumlu Halil Dervişoğlu'nun yeteneğiyle, topu alışıyla çok lezzetli bir santrfor olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, "Diagne kapanan ve 4-4-2 oynayan takımlar dışında Halil'den formayı alamaz. Fatih hoca oyunun son bölümünde Halil'i sağa çekti. Bence kanat oyuncusu olur çok gördük biz ama ben kanat oyuncusu olduğunu düşünmüyorum. Santrfor doğmuş, Gerd Müller tarzı bir oyuncu." dedi.


Etiketler:  #Rıdvan #Dilmenden #Galatasarayın #genç #yıldızına #Santrfor #doğmuş #Gerd #Müller #gibi

YORUMLAR